RST_MANAGE_TICKETSآخرین بروز رسانی در فروشگاه RST_MANAGE_TICKETSتنوع کالاهای موجود در فروشگاه RST_MANAGE_TICKETSآمار فروش محصولات فروشگاه RST_MANAGE_TICKETSآمار بازدید از محصولات فروشگاه
[  ] [  ] [  ] [  ]

فروش مدت

شرایط فروش مدت :
تهران و حومه :
    کلیه مشتریانی که تقاضای خرید کالا بصورت مدت دارند، ابتدا بایستی بصورت نقدی حداقل 3 بار خرید نمایند(مجموع این 3 خرید نقدی بایستی بیشتر از 30 میلیون  ریال باشد). سپس شرکت برای این دسته از مشتریان حساب اعتباری با اعتبار اولیه 5 میلیون ریال (حساب برنز) در قبال دریافت چک تضمین به همین مبلغ  باز می نماید. این حساب در مدت 3 ماه بایستی حداقل 20 میلیون ریال(مجموع خرید نقدی + مجموع اعتبار) خرید داشته باشد.
 در اینصورت حساب اعتباری برنز به حساب نقره تبدیل می شود و سقف اعتبار آن به 10 میلیون ریال در قبال دریافت چک تضمین به همین مبلغ افزایش می یابد. این حساب بعد از 6 ماه کارکرد و در صورت مجموع خرید بالای 60 میلیون ریال(مجموع خرید نقدی + مجموع اعتبار)  تبدیل به حساب طلایی می شود. حساب طلایی دارای سقف 50 میلیون ریال می باشد و مانند دو نوع حساب قبل در قابل اخذ تضمین به همین مبلغ ایجاد می شود.
مدت زمان تسویه در حساب اعتباری برنز: 1 ماه
مدت زمان تسویه در حساب اعتباری نقره : 1.5 ماه
مدت زمان تسویه در حساب اعتباری طلایی : 2 ماه
نکته 1 : برای کلیه این سه نوع حساب هیچ گونه فاکتور بازی صادر نمیگردد، یعنی اینکه در صورت صادر شدن فاکتور، مبلغ مازاد به طرح بصورت نقدی و مبلغ باقیمانده با توجه به شرایط طرح با اخذ چک تسویه می شود.
نکته 2 :کلیه چک ها قبل از دریافت بصورت از بانک مربوطه استعلام می گردد.
شهرستان :
    مشتریان شهرستان برای افتتاح حساب اعتباری بایستی حداقل یک بار به دفتر شرکت مراجعه نمایند تا برای این دسته از عزیزان حساب اعتباری ایجاد گردد.
کلیه موارد  حساب اعتباری مانند آنچه که در بالا ذکر شد می باشد.
لطفا قبل از مراجعه و یا در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل با شماره 09123030230 در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

جهت ورود به کانال تلگرامی سایت کیس موبایل روی آیکون زیر کلیک کنید.

TelegramTelegram :09123030230

لیست محصولات

فیلتر پیشرفته

قیمت (تومان):
از به
قیمت:
مشتریان ما
اخبار داغ

پشتیبانی سفارشات

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید